Eksen Tasarım, otomotiv ve beyaz eşya sektörlerindeki ana ve yan sanayi gibi sektörlerde 20 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel ekip tarafından kurulmuştur.

Firmamızda ; her biri kendi alanlarında uzman olan ekibimiz tarafından ürün geliştirme,proses,analiz ve kalıp tasarımının yanı sıra kalıp imalatı da yapılmaktadır.

Eksen Tasarım olarak kuruluş amacımız müşterilerimizin katma değerli projeler kazanmasına, bu projeleri başarılı bir şekilde yürütebilmesine yol göstermek ve yardımcı olmaktır. Bu nedenledir ki hizmetlerimiz tasarım ve imalat ile sınırlı kalmayarak proje koordinasyonuna da destek verilmesi şeklinde tanımlanabilmektedir.

Eksen Tasarım olarak uzmanlığımız ağırlıklı olarak sac metal  ürünler, tandem ve progresif  kalıpları  üzerinedir. Tasarlamış olduğumuz kalıpların imalatının da firmamız bünyesinde yapılıyor olması müşterilerimizi direk sonuca götürmektedir.

Eksen Tasarım ekibi olarak bizlere mail ve telefon aracılığı ile iletişime geçebilir, ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.